TR
EN

İş Jeti Kiralama

Bir iş jeti kiralamak işinizi keyiflendirmenin yollarından biridir. İşleriniz için bir özel uçak charter ederek ulaşımınızın size ve şirketinize özel olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yolculuğunuz esnasında geçeceğiniz ülkelerden üst geçiş müsadeleri, gidilecek destinasyonlardaki iniş izinleri, slot izinleri ve havalimanındaki tüm hizmetleriniz size ve organizasyonunuza özel olarak planlanır. Böylece iş jeti kiraladığınızda yolculuğunuz sırasında hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmazsınız. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri birimlerimize, tüm soru ve sorunlarınız için 7/24 ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

İş jeti kiralama esnasında ilgi duyabileceğiniz pek çok jet uçağı türü mevcuttur. Çok hafif ve süper hafif jetler, hafif jetler kategorisini oluştururken orta boy ve süper orta boy jetler olarak sınıflandırabileceğimiz havayolu araçları da vardır. Yine ultra uzun menzilli jetler ek yakıt tankları yardımı ile çok daha fazla mesafe kat edebilen türlerdir. Tüm bu uçak türleri iş jeti kiralamaya karar verdiğinizde sizin ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirlenir ve tarafımızdan hizmetinize sunulurlar.

E-Bülten Aboneliği

Bize
Yazın

İsterseniz iletişim sayfasından bilgilerimizi alabilir; isterseniz soru, şikayet ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.-iş jeti kiralamanın avantajları nelerdir?

Öncelikle şirketiniz hangi sektöre iş üretirse üretsin, iş jeti kiraladığınızda yolculuğunuza dolayısı ile çalışmalarınıza size ait bir uçakla uçmanın keyfini ekleyebilirsiniz. Uçmak insanoğlunun yapabildiği en olağanüstü eylemlerden biridir ve biz bu keyfinizi mükemmel hale getiririz. Bunun yanı sıra iş jeti kiralamak size ve şirketinize sınırsız bir mahremiyet kazandıracaktır. Böylelikle iş toplantılarınızı uçuşunuz esnasında rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bir iş jeti kiralayarak tüm bu avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Uçağınıza biniş ve inişiniz esnasında size özel terminalleri kullanarak iş yaşamında kritik olabilecek zamandan tasarruf edin. Hatta kendi tarifenizi oluşturarak zamanı siz belirleyin.

-iş jeti kiralamanın maliyeti nedir?

İşleriniz için özel bir uçak charter ederek, bir iş jeti kiralama eskisi kadar maliyetli değildir. Büyük jetler ve ultra uzun menzilli jetler daha maliyetli olmasına rağmen bir iş jeti kiralamanın tutarları daha az maliyetlidir. Bu da iş jeti kiralamayı ulaşılabilecek bir rüya haline getirmiştir. Sitede yer alan whatsapp iletişim butonumuzu kullanarak ya da müşteri hizmetlerimize telefon ile ulaşarak iş jeti kiralama maliyetleri hakkında detaylı bilgi alabilir, şirketinize özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

-iş jeti kiralamanın fiyatını ne belirler?

Şirketiniz için bir iş jeti kiralamanın fiyatını hangi faktörlerin belirlediğini açıklayacak olursak mürettebat sayısı, mürettebatın saat ve toplam gün bazında geçen çalışma süreleri, uçaktaki yolcu sayısı ve bu yolcuların konumlandırılmaları, hangar ücretleri ve bazı durumlarda oluşabilecek potansiyel ek yakıt ücretlerinden bahsedebiliriz. Ancak Maviyol ile uçtuğunuzda tüm bu gider kalemlerini tek tek hesaplamak ile uğraşmazsınız. Uçuşlarınız size özel olarak, şirketiniz için uzman danışmanlarımız ile seçeceğiniz jet uçağı üzerinden planlanır ve yolculuklarınız sırasında ödeyeceğiniz toplam tutar ile faturalandırılırsınız. Böylece hiçbir yorucu süreç veya ayrıntı ile uğraşmadan bir iş jeti kiralamanın ayrıcalığını Blueway Aviation&Tourism ile yaşarsınız.

-iş jeti kiralamak için ne yapmalıyım?

Maviyol Havacılık ayrıcalıklarından faydalanarak bir iş jeti kiralamak için bize ulaşmanız yeterlidir. İş jeti kiralamak ile ilgili tüm sorularınız için hizmet birimlerimizden 7/24 profesyonel destek alabilirsiniz. Hemen arayın iş yaşamında çok kritik olabilen zamanı lehinize çevirerek mesafeleri kısaltalım.